קידום אתרים בגוגל - שיטות פסולות


קידום אתרים בגוגל הוא תחום מסובך. בעלי אתרים מתלבטים בין אלפי חברות קידום אתרים בגוגל ש נוטות להבטיח קידום אתרים זריז ומקצועי. לדאבוננו, להרבה מחברות קידום אלו אין הבנה ל נזק הכלכלי אותו אותן חברות יכולות לגרום לאתרים בגלל טעות אחת. לדוגמא, מקרה מפורסם שבו אתר של יצרנית כלי תחבורה גדולה מאוד הורד ממנועי חיפוש מכיוון שחברת קידום אתרים בגוגל של אותה יצרנית רכב הכניסה טקסט בלתי נראה בכדי לעלות את כמות מילות המפתח. ניתן למצוא מספר רב ביותר טכניקות קידום אתרים בגוגל פסולות שנקראות Black Hat קידום אתרים בגוגל שמזניקות את מיקום של האתר מהר, אבל רק עד בגוגל חושפים את הטכניקות הפסולות. מעתה והלאה דירוגו של אותו האתר צונח באופן מהיר, ואם רוצים להביא את המצב לקדמותו בעל האתר צריך מלבד תיקון הנזק, לפתוח ב משא ומתן עם מנועי חיפוש גדולים לשם החזרת אתר, מה במקרים רבים אינו מניב תוצאות.

מנועי חיפוש מסוג MSN נעזרים באלגוריטמים על מנת לסרוק את כל דפי התוכן ברשת האינטרנט ולהוסיפם למאגר שלהם. אפשרות נוספת שבה נכנסים אתריי אינטרנט למאגר של מנועי החיפוש היא באמצעות רישום עצמאי של האתר על ידי המחזיק בבעלותו.
שלב התחלתי בהליך קידום אתרים בגוגל ניתן לנצל אופצייה לרישום אין כסף שנמצאת ברוב מנועי החיפוש.
אסור לשכח גם רישום עצמאי לא מבטיח היווספות מיידית לתוצאות מנועי החיפוש ובטח שלא הופעה בתוצאות הראשיות. ראוי להדגיש שבסופו של תהליך כל אתריי האינטרנט נקראים באמצעות ה"עכביש" ומגיעים למנועי החיפוש.
שימוש במילות מפתח


מנועי החיפוש מדרגים דפי אינטרנט ולא אתרי אינטרנט, אז חשוב לפזר את מילות המפתח שבעלות קשר לנושא האתר שלכם בכל עמודיי האתר. (אך לא באופן מוגזם, בכדי לא לפגוע בתכניי האתר). כדאי לוודא שמילות הקישור כלולות בכותרת הראשית, בכותרת השניה ובפסקה הראשונה והאחרונה.
קידום אתרים בגוגל וריבוי קישורים לאתר

כמו בכל דבר אחר בחיינו (כמעט), גם בתחום זה חשובה האיכות יותר מ הכמות! כלומר, לינקים מאתרים מובילים ופופולאריים יועילו יותר לתהליך קידום האתרים שלכם מאשר לינקים מאתרים נידחים ולא מעודכנים

קיימים גם אתרי אינטרנט שלמים שנבנו רק על מנת לשמש כלים ל קידום אתרים באינטרנט ובפועל "לאחסן" לינקים לאתרים ספציפיים
במטרה לקדם את כמות הכניסות שלהם בעיני מנועי החיפוש.

מובן שבסופו של דבר מנועי החיפוש מצאו את הטריק הזה ועל עוד המון טריקים אחרים והעיפו את אותם אתרים מהאינדקס שלהם.

קידום אתרים בגוגל - לסיכום

הימצאות במנועי החיפוש וכניסה לאחד מהדירוגים הראשונים בתוצאות החיפוש דבר של מה בכך, אך ניתנת לביצוע


איננו ממליצים לשכור את השירותים של חברות קידום אתרים בגוגל שיבטיחו קידום אתר זריז תמורת סכומים מופרזים.
במידה ו נתקלתם בהבטחות של חברות כאלה, שבתוך שבוע - שבועיים האתר יכלל במיקומים המובילים בתוצאות החיפוש, סביר להניח שהם עושים שימוש בשיטות קידום אתרים באינטרנט פסולות שלאחר זמן קצר יגרמו ל"נידוי" האתר האינטרנט מגוגל.
השיטה הטובה ביותר לנהל תהליך קידום אתרים איכותי ברשת היא על ידי יצירת לינקים רבים לאתר, חשוב להקפיד על מילות מפתח נכונות והכי חשוב, ככל שהאתר יהיה מקצועי, רלוונטי, יצירתי ומעניין\ייחודי בנישה, כך ירבו הקישורים מאתרים נוספים חפצים לתת לקוראים שלהם את המידע הטוב ביותר.